3. DAN KAMPA NK JARUNA
04.07.2018
- niti kiša koja je padala cijelu noć nije nam mogla pokvariti dobru zabavu i treći dan. Danas je bio jedan pravi nogometni dan. Prijepodne nogometni trening plus sportski poligon, a poslijepodne nogometni turnir 4 ekipe, ukupno 6 odigranih utakmica i svih 6 završilo neriješeno haha.
Nakon jutarnjeg treninga gledali smo jedan odličan i poučan dokumentarac o životinjama " Svi smo mi dio istog svijeta " pa tko ga nije pogledao svakako neka to učini. Puno se nauči o životinjama i njihovom načinu života, a zanimljiva je bila i rasprava nakon gledanja sa puno pametnih odgovora i zanimljivih dječjih priča vezanih uz životinje.
Velika je šteta što današnja tehnologija (društvene mreže, igrice i mobiteli) djeci uzimaju onu zabavu i komunikaciju koju vode kada igraju društvene igre. S obzirom da uživaju u društvenim igrama, a izbacili smo sa kampa upravo mobitele i playstation igrice, svaki roditelj bi trebao odrediti barem jedan dan u tjednu za obiteljske društvene igre.
Uglavnom pravi sportski dan koji će sigurno završiti brzim večernjim spavanjem haha.