Dubrava Tim Kabel Jarun 2:2

05.08.2020
Strijelci: Čičković, autogol

Pred 100-tinjak ljudi od čega 30-tak Jarunčana u prvom poluvremenu pričuvna momčad NK Jaruna je bila bolja te golom Čičkovića okrunila bolju igru u prvom dijelu. U drugom poluvremenu izlaskom Tonija Šoše, te rotacijom pojedinih igrača Dubrava Tim Kabel dolazi do rezultata 2:1, a u završnici same utakmice Jarun dolazi do izjednačenja zahvaljujući autogolu domaćih. Prije toga Igor Prijić odlično puca nakon ubačaja Darojkovića, a golman odlično brani.
Treba pohvaliti drugu momčad Jaruna koja je vidno u prvom poluvremenu bila bolja od drugoligaša Dubrave, te će trener Jurić imati slatkih briga oko sastavljanja momčadi.
Tags :
Izdvojeno
21.02.2024

U 19. kolu dočekujemo na Zaprešiću BSK Bijelo brdo. Vidimo se u Zaprešiću u petak 23.2. u 15:00 sati!...Opširnije

17.02.2024

U prvom kolu nastavka prvenstva pobjedili smo Dubravu Tim Kabel sa rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Muhamed Alghoul i svom prvo...Opširnije

15.02.2024

U petak 16. veljače sa početkom u 14:30 sati u Zaprešiću dočekujemo Dubravu! Vidimo se na utakmici!...Opširnije