Veterani izgubili od Rudeša 3:1

24.09.2019
Solidna predstava novopečenih veterana VNK Jaruna na terenu NK Blato gdje su odigrali utakmicu 4. kola Prvenstvene veterani 2A lige protiv VNK Rudeša. Tijekom prvog poluvremena imali smo nekoliko izglednih prilika, ali nismo uspjeli postići zgoditak. Treba spomenuti kako smo postigli i zgoditak, ali ga je sudac sumnjivom procjenom zaleđa poništio. Drugo poluvrijeme započeli smo odlično i izborili čisti jedanaesterac u 62 minuti igre. U kaznenom prostoru srušen je Hrvoje Herman, a Mario Prskalo rutinski postiže zgoditak za 0:1. Već u sljedećoj minuti Rudeš nas nadmudruje brzim izvođenjem lopte s centra, prebacuje našu zadnju liniju i Tomislav Bogović postiže zgoditak za izjednačenje. Do kraja utakmice bilo je još nekoliko izglednih prilika koje nismo iskoristili i stiže kazna u zadnje dvije minute utakmice. U 79-oj minuti Rudeš lijepim proigravanjem i još boljim primanjem lopte Andrije Štroka povećava vodstvo Rudeša na 2:1, a minutu kasnije u 80-oj minuti Igor Mlinarić postavlja konačnih 3:1.
Tags :
Izdvojeno
19.05.2019

JARUN- JADRAN (P) 3:1 (Tadić-2, Hercigonja) ZAGOREC- JARUN 2:2 (Puntarić, Tadić) - sve bolja forma seniora, serija od tri utakmice bez poraza. N...Opširnije

12.05.2019

JARUN- PONIKVE 4:0 (Tadić-2, Đžaja, Đurić) - konačno su nam seniori pokazali svoje pravo lice i u gradskome derbiju u potpunosti nadigrali goste i...Opširnije