Position Team Played Wins Draws Loses Goals For Goals Agains Goal Difference Points
1 Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica 6 5 1 0 14 4 10 16
2 NK Trnje 6 4 1 1 9 4 5 13
3 NK Jarun 6 3 3 0 14 7 7 12
4 NK Ponikve 6 3 2 1 10 9 1 11
5 Nogometni klub Dugo Selo 6 3 1 2 12 8 4 10
6 NK Gaj Mače 5 2 3 0 12 7 5 9
7 NK Maksimir 5 2 2 1 11 7 4 8
8 NK Vrapče 6 2 1 3 10 9 1 7
9 NK Lučko 6 2 1 3 6 8 -2 7
10 Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak 6 2 1 3 5 10 -5 7
11 Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja 5 2 0 3 9 5 4 6
12 NK HAŠK 1903 5 1 3 1 7 9 -2 6
13 NK Špansko 6 2 0 4 8 11 -3 6
14 NK Zagorec (KR) 6 2 0 4 8 19 -11 6
15 NK Bistra 5 0 5 0 6 6 0 5
16 NK Trešnjevka 6 2 0 4 3 8 -5 5
17 Nogometni klub Vrbovec 3 1 0 2 2 6 -4 3
18 Nogometni klub Karlovac 1919 6 0 0 6 1 10 -9 0
Domaći Gosti Rezultat
Nogometni klub Dugo Selo NK Trnje 0 : 1
NK Ponikve NK HAŠK 1903 3 : 3
NK Trešnjevka Gradski sportski nogometni klub Mladost Petrinja 1 : 0
Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak NK Jarun 1 : 1
NK Gaj Mače NK Zagorec (KR) 5 : 1
NK Bistra NK Maksimir 2 : 2
NK Špansko Nogometni klub Vrbovec 2 : 0
NK Lučko NK Vrapče 3 : 2
Nogometni klub Kurilovec Velika Gorica Nogometni klub Karlovac 1919 3 : 1
Prethodna utakmica
1Hrvatski nogometni klub Segesta Sisak
1NK Jarun
19.09.2020 / 16.15
Vijesti
05 Kolovoz 2020

Pozivamo sve ljubitelje nogometa, a posebno jarunčane da podrže naš klub u polufinalnoj utakmici kupa ZNS-a u subotu 8.8.2020. sa početkom u 17:30 ...Opširnije

05 Kolovoz 2020

Strijelci: Čičković, autogol Pred 100-tinjak ljudi od čega 30-tak Jarunčana u prvom poluvremenu pričuvna momčad NK Jaruna je bila bolja te golom...Opširnije

02 Kolovoz 2020

Strijelci: Prijic x3, Bamba (Jarun), Poldrugac, Guja (Trnje) Pred 500 gledatelja odigrala se odlična utakmica četvrfinala kupa ZNS-a. Prvo polu...Opširnije

Sljedeća utakmica
3d / 22h / 44m
NK Jarun
NK Lučko
26.09.2020 / 16.00
Naš team
Seniori
Bruno Špišić
Godina rođenja
22.02.1994
Kristijan Blaževski
Godina rođenja
28.09.2000
Marko Galić
Godina rođenja
09.02.1998
Toni Šoša
Godina rođenja
20.08.1996
Admir Mislimi
Godina rođenja
08.03.1994
Matej Čičković
Godina rođenja
03.11.2000
Ante Tomašević
Godina rođenja
05.04.2000
Patrik Gugec
Godina rođenja
24.08.2000
Karlo Darojković
Godina rođenja
21.07.1999
Arijan Ačkar
Godina rođenja
13.07.1999
Marko Ćerdić
Godina rođenja
27.03.1998
Tin Andre Tolić
Godina rođenja
16.10.1995
Josip Vrdoljak
Godina rođenja
25.05.2001
Aboubacar Bamba Diarrassouba
Godina rođenja
26.07.2000
Petar Radoš
Godina rođenja
14.08.1999
Mario Meter
Godina rođenja
18.06.1985
Luka Spudić
Godina rođenja
10.03.1996
Igor Prijić
Godina rođenja
30.09.1989
Borna Proleta
Godina rođenja
26.11.2001
Antonio Bakula
Godina rođenja
21.11.2001
Matej Vragolović
Godina rođenja
13.11.1996
Nikola Budimir
Godina rođenja
27.09.2000